Amasya Ehliyet Randevusu Nasıl Alınır?

amasya ehliyet randevusu

1 Nisan 2018 tarihinde yürürlülüğe giren yasa ile Amasya Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen sürücü belgesi işlemleri artık Amasya Nüfus Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu kapsamlı konu içerisinde çok kolay ve pratik bir biçimde Amasya Nüfus Müdürlüğü’nden yeni ehliyet yada var olan ehliyetinizi yenilemek için Amasya Ehliyet randevu alma ve Amasya Nüfus müdürlüğü numarası ve adresi gibi ilçeler dahilinde iletişim bilgilerine ulaşabileceksiniz.

AMASYA EHLİYET RANDEVU NASIL ALINIR?

Amasya Nüfus Müdürlüğü üzerinden hızlı bir biçimde randevu almak son derece kolaydır.

1

Aşağıda Bulunan ‘Şimdi Amasya Ehliyet Randevusu Al’ linkine tıklayınız. Bu bağlantı size NVİ randevu sayfasına sizi yönlendirecektir.

2

Sizi karşılayan randevu ekranında ‘Sürücü Belgesi Randevu Al’ butonuna tıklayınız. Sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurarak ehliyet randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. NVİ nüfus müdürlüğünün resmi sitesi olmakla birlikte tamemen ücretsizdir. Bunun yanında yine Alo 199’u arayarakta tüm randevu işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Amasya ilimiz içerisinde alacağınız tüm randevular Amasya Merkez İlçe Nüfus Müdürülüğü üzeriden randevu işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

ŞİMDİ AMASYA EHLİYET RANDEVUSU AL

AMASYA EHLİYET YENİLEME RANDEVUSU ALMA

Nüfus müdürlüğü resmi sitesi olan NVİ üzerinden kaybolan, çalınan veya eski ehliyetinizi Amasya ehliyet yenileme randevusu alma işlemlerinizi rahatlıkla yapabilir ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Daha sonra nüfus müdürlüğüne giderek ehliyetinizi yenileyebilir yada kayıp, çalıntı ehliyetinizi tekrar çıkrabilirsiniz.

AMASYA EHLİYET RANDEVUSU TELEFON NUMARASI

Yukarıdaki anlattığımız işlemleri Amasya İl Nüfus Müdürlüğü randevu telefon numarsınız arayarakda alabilirsiniz. Bunun için birkaç adım atlamanız gerekmekte gelin sırayla bu aramayı nasıl yapacağınızı anlatalım.

1

İlk olarak ALO 199’u arayın

2

çağrı merkezine bağlandıktan sonra 1’i tuşlayınız.

3

Ardından sistem sizden TC kimlik numaranızı tuşlamanızı isteyecek. TC kimlik numaranızı tuşladıktan sonra sistem sizi yetkili çağrı merkezi temsilcisine yönlendirecek. Yapacağınız görüşme sonucunda ehliyet randecıunuzu almış olacaksınız . Bu arama sonucunda alacağınız randevu tamemen ücretsizdir.

Amasya Ehliyet Randevu Alma Telefon Numarası

199

AMASYA EHLİYET RANDEVUSU İPTAL ETME

Daha önce NVİ üzerinden almış olduğunuz tüm randevular üzerinde istediğiniz gibi tarih saat değişikliği yapabilir veya mevcut randevunuzu iptal edebilirsiniz. Amasya ehliyet randevusu iptal etmenin hiç bir yasal yaptırımı veya cezası yoktur.

1

Öncelikle bu değişiklik işlemini yapmak için aşağıda bulunan ‘Amasya Ehliyet Randevusu İptal Et’ butonuna tıklayın.

2

Açılan sayfada üst bölümde bulunan Amasya Ehliyet Randevu İptal Et linkine tıklayınız.

3

Karşınıza çıkan sayfada bulunan ‘Randevu Durumunu Görüntüle’ linkine tıkalyınız.

4

Daha sonra sistem sizden güvenlik cevapları ve kimlik bilgilerinizi girmenizi isteyecek. Gerekli bilgileri girdikten sonra açılacak ekrandan NVİ üzerinden yada ALO 199’u arayarak almış olduğunuz tüm randevular listelenecek.

5

Buradan dilediğiniz randevunuzu tek tuş ile kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Amasya Ehliyet Randevusu İptal Et

AMASYA İL İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ TELEFON NUMARA VE ADRESLERİ

AMASYA NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ
Arkutbey Mah. Cumhuriyet Meydanı Cd Hamamözü, Amasya
Tel: 0358 212 74 32

MERZİFON NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ
Sofular Mah. Atatürk Cd Merzifon, Amasya
Tel: 0358 513 15 57

SULUOVA NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyet Mah. Atatürk Blv. Suluova, Amasya
Tel: 0358 417 13 25

GÜMÜŞHACIKÖY NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ
Cumara Mah. Zübeyde Hanım Blv. Gümüşhacıköy, Amasya
Tel: 0358 717 36 04

TAŞOVA NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyet Mah. Atatürk Blv. Hükümet Konağı K:2 Taşova
Tel: 0358 312 11 35

Son olarak yağadığınız veya aklınıza takılan tüm soruları bu başlıktan sorabilirsiniz ve bizlerde elimizden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaya çalışırız.

Yazar:admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir